معرفی تعدادی نرم افزار برتر برای مدیریت سایت وردپرسی

معرفی تعدادی نرم افزار برتر برای مدیریت سایت وردپرسی

در آموزش پیش رو تعداد شانزده نرم افزار کاربردی را برای مدیریت سایت وردپرس آموزش خواهیم داد .آیا به دنبال برنامه ای هستید که وبسایت وردپرس خود را با تلفن همراه مدیریت کنید؟ در این آموزش ما بهترین نرم افزار های مدیریت وردپرس را برای شما معرفی خواهیم کرد تا با تلفن موبایل خود به راحتی وب سایتتان را مدیریت کنید.

 WordPress.com Apps

این برنامه  برای مدیریت وبسایت وردپرس به کار میرود بعد از نصب آن و دادن اطلاعات وردپرس به شما این امکان را میدهد تا پست ها را ویرایش کرده، تصاویر دلخواه را آپلود کنید و مشاهده و پاسخ دادن به دیدگا ها و… را برای شما امکان پذیر می کند.

 WooCommerc

اگر یک فروشگاه آنلاین با استفاده از ووکامرس دارید این امکان را دارید تا از برنامه ووکامرس برای سیستم عامل (iOS) در مدیریت فروشگاه تان استفاده کنید.این برنامه یک رابط کاربری زیبا برای مشاهده فروشگاه است.سفارشات، خرید و فروش را میتوانید مشاهده کنید. از ویژگی های خوب نرم افزار مشاهده سریع سفارش حتی بدون نیاز به کامپیوتر میباشد.

Google Analytics

این نرم افزار  ابزاری برای تجزیه و تحلیل وب سایت می باشد و قوی ترین برنامه ای است که به صورت رایگان در اختیار صاحبان سایت قرار گرفته است. با این نرم افزار می شود موارد همچون موارد زیر را تجزیه و تحلیل کرد.

– چگونه بسیاری از مردم در وب سایت شما عضو شدند؟

– از کدام نقطه دنیا آمده اند؟

-بازدیدکنندگان چه کاری را در سایت انجام میدهند؟

و غیره

برنامه Google Analytics اجازه میدهد تا آمار وبسایت را براحتی در تلفن همراه مشاهده کنید.همچنین این برنامه اجازه سفارشی سازی بعضی از امکانات ها را به شما میدهد مثلا انتخاب یک تاریخ خاص برای تجزیه و تحلیل.

 Evernote

 برای پست های خود وبلاگ،محصولات و غیره Evernote ایده های نو میدهد و می توانید آن ها را به عنوان یادداشت ثبت کرده تا در زمان مشخص شما را باخبر کند. بعد از ایجاد نوت خود که میتواند متن همراه تصاویر ، صدا ، و … باشد آن را ذخیره کرده و بعدا میتوانید آن را اشتراک گذاری کنید. از ویژگی های دیگر این نرم افزار ایجاد لیستی از کارها میباشد که میتوان آن را به اشتراک گذاشت و همه این کارها با تلفن موبایل انجام می گیرد.

Pingdom

این نرم افزار یک سرویس رایگان تحلیل و تجزیه وب سایت است. مدیران وبسایت همیشه به سایت خود سر می زنند تا بررسی کنند سرعت وب سایتشان پایین نیامده باشد یا اصلا وبسایت بارگذاری میشود یا خیر. این نرم افزار به شما کمک میکند این موارد را بررسی کنید.

 Buffer

 Buffer پروفایلی در رسانه های اجتماعی ایجاد می کند تا مطالب خود را در آن های به اشتراک بگذارید. با این نرم افزار می توانید با تلفن همراه خود مطالب در حال انتظار را مشاهده کرده و آن ها را ویرایش کنید و سپس میتوانید آن ها را در حالت انتشار قرار دهید. این نرم افزار به شما کمک میکند تا اگر دور از دفتر کار هستید کارهای خود را با تلفن همراه انجام دهید.

 IFTTT

IFTTT  یک ابزار کار برای کسب و کارهای آنلاین است. این نرم افزار به طور خودکار و با تنظیم شما بر کارها نظارت دارد و شما  را از کار های ثبت شده آگاه می کند. این نرم افزار علاوه بر وردپرس، در همه کارهای آنلاین کاربرد دارد.

 Feedly

Feedly یک نرم افزار هوشمند و مدرن برای آگاه سازی است. این نرم افزار مطالب شما را به زیبایی نمایش می دهد و اگر در دیگر شبکه های اجتماعی عضو شوی مطالب آن ها را نیز مانند یک مجله برای شما نمایش خواهد داد.

 Inbox by Google

مدیریت هر چه بهتر ایمیل های دریافتی توسط نرم افزار Inbox by Gmail که توسط google پشتیبانی میشود. امکان ایجاد یک یادآور در این برنامه تا ایمیل های مهم را از دست ندهید تا بتوانید به همه آن ها پاسخ دهید.

 Google Drive

Google Drive این امکان را برای شما فراهم می کند تا فایل های مورد نظر را بصورت رایگان در آن ذخیره کنید تا هر زمان و در هر مکان که به آن فایل ها نیاز داشتید بتوانید براحتی آن را دانلود کنید.

 Google Authenticator

برنامه Google Authenticator  به شما این امکان را میدهد تا در هنگام ورود به حساب کاربری گوگل علاوه بر رمز ورود، یک لایه امنیتی دیگر را ایجاد کنید تا حساب شما امنتر از قبل شود.

Google Adsense

Google Adsense یک برنامه ارائه شده توسط گوگل هست که دارنده گان وبسایت ها میتواند در آن ثبتنام کرده و نام  وبسایت خود را ثبت کنند تا در وبسایت آن ها تبلیغ نمایش داده شود تا در ازای یک کلیک مبلغی در حساب آن ها واریز شود.

 LastPass

همیشه باید از رمزهای قوی در همه حساب ها از جمله سایت وردپرس خود استفاده کنید. به یاد داشته باشید هرکسی رمزهای عبور مختلفی دارد و باید همه ی آن ها را به یاد داشته باشید برنامه LastPass تمام رمزهای عبور را مدیریت می کند، و دیگر لازم نیست همه رمز های عبور را به یاد داشته باشید. در تلفن همراه نیز میتوابند این برنامه را استفاده کنید.

 Pomodoro Timer

به عنوان یک صاحب کسب و کار،به این برنامه نیاز دارید تا کار های خود را در زمان مقرر و دقیق انجام دهید یک لیست از کارهای روزمره به برنامه بدهید تا شما را باخبر کنند تا کارها را بصورت دقیق و در زمان خود انجام دهید.

 IA Writer

نوشتن مطلب در دستگاه های تلفن همراه بسیار سخت است با این برنامه میتوان مطالب دلخواه را براحتی بنویسی و از پنل آن لذت ببرید یکی از ویژگی های خوب این برنامه این هست که این برنامه را میتوان به وردپرس وصل کرد تا مطالب خود را در  حالت پیشنویس و انتشار قرار دهید.

 Trello

این که آیا یک فرد وبلاگ نویس یا یک تیم بزگ هستید، برای انجام کارها به نظم و انضباط نیاز دارید Trello کمک میکند درکاهای خود همکاری، مدیریت و سازماندهی را ایجاد کنید. Trello یک نرم افزار حرفه ای برای برنامه ریزی میباشد.

با تشکر از شما که این مطلب را مطالعه نمودید.