افزونه Column Shortcodes

ایجاد ستون در نوشته و صفحات وردپرس

گاهی اوقات شما دوست داربد پست های سایتتون ستون بندی کنید، با معرفی افزونه Column Shortcodes به راحتی می توانید این عملکرد در صفحات سایت خود اجرا کنید.
بعضی از سایت ها روی نمایش محتوا سایت خیلی تاکید دارند و ظاهر براشون خیلی حائز اهمیت است. پس به سادگی با این افزونه میتوانند ظاهر دلخواه سایت خود را به نمایش بگذارند، همچنین این افزونه ۲۳ نوع ستون بندی مختلف دارد که میتوانید یکی از آنها را انتخاب کنید و محتوا خود را بین تگ ها قرار دهید و فاصله داخلی بین ستون ها را نیز می توانید تنظیم کنید.

با اضافه کردن شورت کد به صفحات و پست ها مطالب سایت شما ستون بندی می شود،


کار با افزونه Column Shortcodes

در ابتدا افزونه را نصب و فعال سازی کنید، پس از فعال سازی افزونه به بخش برگه ها یا نوشته ها پیشخوان وردپرس بروید و یک دکمه جدید کنار پرونده چند رسانه ای می بینید که به بخش ویرایشگر وردپرس شما اضافه شده است.

روی آن کلیک کنید و تصویر بالا نمایان میشود سپس یکی از شورت کد ها را انتخاب کنید و در بخش ویرایشگر محتوا و یا عکس مورد نظر خود را بین تگ ها قرار دهید مثلا اگر one half را انتخاب کردید بین تگ ایجاد شده محتوا را بگذارید سپس یک بار دیگر آن تگ را کپی و جایگذاری کنید و محتوا جدید را بین تگ  one half مانند تصویر زیر بنویسید.

دکمه ویرایشگر شورتکد ستون ها

سپس برگه یا نوشته مورد نظرتون ذخیره و منتشر کنید و نتیجه را مشاهده کنید.

نمایش ستون بندی شده مطالب